Το πλήρες πρόγραμμα του Παλληξουριακού στη Γ΄ Εθνική

Την 1η Οκτωβρίου ξεκινάει τις υποχρεώσεις του στη Γ΄ Εθνική ο , αντιμετωπίζοντας στην Αμαλιάδα τον τοπικό Αστέρα, ενώ το πρώτο παιχνίδι στο Ληξούρι θα γίνει στις 8 Οκτωβρίου κόντρα στο Λεωνίδιο.

Δείτε ολόκληρο το πρόγραμμα του 5ου Ομίλου

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 1-12

1/10/2017, 16:00 – 14/1/2018, 15:00

Πύλος-ΠΑΟ Βάρδας

Διαγόρας Βραχνέικων-Παναρκαδικός

Αστέρας Βλαχιώτη-Πανηλειακός Πύργου

Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλου-Παλληξουριακός

Καλαμάτα-Αχαϊκή

Λεωνίδιο-Ζακυνθαικός

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 2-13

8/10/2017, 16:00 – 21/1/2018, 15:00

Διαγόρας Βραχνέικων-Πύλος

ΠΑΟ Βάρδας-Αστέρας Βλαχιώτη

Παναρκαδικός-Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλου

Πανηλειακός Πύργου-Καλαμάτα

Παλληξουριακός-Λεωνίδιο

Ζακυνθαικός-Αχαϊκή

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 3-14

15/10/2017, 16:00 – 4/2/2018, 15:00

Πύλος-Αστέρας Βλαχιώτη

Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλου-Διαγόρας Βραχνέικων

Καλαμάτα-ΠΑΟ Βάρδας

Λεωνίδιο-Παναρκαδικός

Ζακυνθαικός-Πανηλειακός Πύργου

Αχαϊκή-Παλληξουριακός

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 4-15

22/10/2017, 16:00 – 11/2/2018, 15:00

Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλου-Πύλος

Αστέρας Βλαχιώτη-Καλαμάτα

Διαγόρας Βραχνέικων-Λεωνίδιο

ΠΑΟ Βάρδας-Ζακυνθαικός

Παναρκαδικός-Αχαϊκή

Παλληξουριακός-Πανηλειακός Πύργου

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 5-16

5/11/2017, 15:00 – 17/2/2018, 15:00

Πύλος-Καλαμάτα

Λεωνίδιο-Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλου

Ζακυνθαικός-Αστέρας Βλαχιώτη

Αχαϊκή-Διαγόρας Βραχνέικων

Παλληξουριακός-ΠΑΟ Βάρδας

Πανηλειακός Πύργου-Παναρκαδικός

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 6-17

12/11/2017, 15:00 – 25/2/2018, 15;00

Λεωνίδιο-Πύλος

Καλαμάτα-Ζακυνθαικός

Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλου-Αχαϊκή

Αστέρας Βλαχιώτη-Παλληξουριακός
Διαγόρας Βραχνέικων-Πανηλειακός Πύργου

ΠΑΟ Βάρδας-Παναρκαδικός

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 7-18

19/11/2017, 15:00 – 4/3/2018, 15:00

Πύλος-Ζακυνθαικός

Αχαϊκή-Λεωνίδιο

Παλληξουριακός-Καλαμάτα

Πανηλειακός Πύργου-Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλου

Παναρκαδικός-Αστέρας Βλαχιώτη

ΠΑΟ Βάρδας-Διαγόρας Βραχνέικων

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 8-19

3/12/2017, 15:00 – 11/3/2018, 15:00

Αχαϊκή-Πύλος

Ζακυνθαικός-Παλληξουριακός

Λεωνίδιο-Πανηλειακός Πύργου

Καλαμάτα-Παναρκαδικός

Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλου-ΠΑΟ Βάρδας

Αστέρας Βλαχιώτη-Διαγόρας Βραχνέικων

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 9-20

10/12/2017, 15:00 – 18/3/2018, 15:00

Πύλος-Παλληξουριακός

Πανηλειακός Πύργου-Αχαϊκή

Παναρκαδικός-Ζακυνθαικός

ΠΑΟ Βάρδας-Λεωνίδιο

Διαγόρας Βραχνέικων-Καλαμάτα

Αστέρας Βλαχιώτη-Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλου

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 10-21

17/12/2017, 15:00 – 24/3/2018, 15:00

Πανηλειακός Πύργου-Πύλος

Παλληξουριακός-Παναρκαδικός

Αχαϊκή-ΠΑΟ Βάρδας

Ζακυνθαικός-Διαγόρας Βραχνέικων

Λεωνίδιο-Αστέρας Βλαχιώτη

Καλαμάτα-Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλου

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 11-22

7/1/2018, 15:00 – 1/4/2018, 16:00

Παναρκαδικός-Πύλος

ΠΑΟ Βάρδας-Πανηλειακός Πύργου

Διαγόρας Βραχνέικων-Παλληξουριακός

Αστέρας Βλαχιώτη-Αχαϊκή

Αστέρας Αμαλιάδας Πανόπουλου-Ζακυνθαικός

Καλαμάτα-Λεωνίδιο

ΣΧΟΛΙΑ

WORDPRESS: 0