Το πρόγραμμα του Α.Ο. Εικοσιμίας στην Γ’ Εθνική – Με ποια ομάδα παίζει τον πρώτο αγώνα στα Φαρακλάτα

Έγινε η κλήρωση για το πρωτάθλημα της Γ΄Εθνικής, στο οποίο συμμετέχει και η ομάδα του .

Οι Κεφαλονίτες βρίσκονται στον 8ο όμιλο και η κλήρωση τους όρισε να αναμετρηθούν στην πρώτη αγωνιστική, εντός έδρας, με τον Α.Ο. Υπάτου από τη Βοιωτία. Η αναμέτρηση θα γίνει στις 30 Σεπτεμβρίου.

Παρ’ όλα αυτά, με πρόσφατη ανακοίνωσή τους, διαμαρτύρονται για τον τρόπο που καταρτίστηκαν οι όμιλοι και προειδοποιούν ακόμα και για αποχώρηση από το πρωτάθλημα εάν η ΕΠΟ δεν βρει τρόπο να καλύψει τα υπέρογκα έξοδα των μετακινήσεων.

 Δείτε ολόκληρο το πρόγραμμα του 8ου ομίλου

1η αγωνιστική 14η

ΑΕ Ερμιονίδας-Παναρκαδικός

Μανδραϊκός-ΑΟ Κατασταρίου

ΑΕ Λέρνας-Καλαμάτα

Πάμισος-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου

Αστέρας Βλαχιώτη-Ασπρόπυργος

Αμβρυσσέας Διστόμου-Παναργειακός

ΑΟ Εικοσιμίας-ΑΟ Υπάτου

2η αγωνιστική 15η

Μανδραϊκός-ΑΕ Ερμιονίδας

Παναρκαδικός-ΑΕ Λέρνας

ΑΟ Κατασταρίου-Πάμισος

Καλαμάτα-Αστέρας Βλαχιώτη

ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-Αμβρυσσέας Διστόμου

Ασπρόπυργος-ΑΟ Εικοσιμίας

Παναργειακός-ΑΟ Υπάτου

3η αγωνιστική 16η

ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΕ Λέρνας

Πάμισος-Μανδραϊκός

Αστέρας Βλαχιώτη-Παναρκαδικός

Αμβρυσσέας Διστόμου-ΑΟ Κατασταρίου

ΑΟ Εικοσιμίας-Καλαμάτα

ΑΟ Υπάτου-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου

Παναργειακός-Ασπρόπυργος

4η αγωνιστική 17η

Πάμισος-ΑΕ Ερμιονίδας

ΑΕ Λέρνας-Αστέρας Βλαχιώτη

Μανδραϊκός-Αμβρυσσέας Διστόμου

Παναρκαδικός-ΑΟ Εικοσιμίας

ΑΟ Κατασταρίου-ΑΟ Υπάτου

Καλαμάτα-Παναργειακός

ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-Ασπρόπυργος

5η αγωνιστική 18η

ΑΕ Ερμιονίδας-Αστέρας Βλαχιώτη

Αμβρυσσέας Διστόμου-Πάμισος

ΑΟ Εικοσιμίας-ΑΕ Λέρνας

ΑΟ Υπάτου-Μανδραϊκός

Παναργειακός-Παναρκαδικός

Ασπρόπυργος-ΑΟ Κατασταρίου

ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-Καλαμάτα

6η αγωνιστική 19η

Αμβρυσσέας Διστόμου-ΑΕ Ερμιονίδας

Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΟ Εικοσιμίας

Πάμισος-ΑΟ Υπάτου

ΑΕ Λέρνας-Παναργειακός

Μανδραϊκός-Ασπρόπυργος

Παναρκαδικός-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου

ΑΟ Κατασταρίου-Καλαμάτα

7η αγωνιστική 20ή

ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΟ Εικοσιμίας

ΑΟ Υπάτου-Αμβρυσσέας Διστόμου

Παναργειακός-Αστέρας Βλαχιώτη

Ασπρόπυργος-Πάμισος

ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-ΑΕ Λέρνας

Καλαμάτα-Μανδραϊκός

ΑΟ Κατασταρίου-Παναρκαδικός

8η αγωνιστική 21η

ΑΟ Υπάτου-ΑΕ Ερμιονίδας

ΑΟ Εικοσιμίας-Παναργειακός

Αμβρυσσέας Διστόμου-Ασπρόπυργος

Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου

Πάμισος-Καλαμάτα

ΑΕ Λέρνας-ΑΟ Κατασταρίου

Μανδραϊκός-Παναρκαδικός

9η αγωνιστική 22η

ΑΕ Ερμιονίδας-Παναργειακός

Ασπρόπυργος-ΑΟ Υπάτου

ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-ΑΟ Εικοσιμίας

Καλαμάτα-Αμβρυσσέας Διστόμου

ΑΟ Κατασταρίου-Αστέρας Βλαχιώτη

Παναρκαδικός-Πάμισος

ΑΕ Λέρνας-Μανδραϊκός

10η αγωνιστική 23η

Ασπρόπυργος-ΑΕ Ερμιονίδας

Παναργειακός-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου

ΑΟ Υπάτου-Καλαμάτα

ΑΟ Εικοσιμίας-ΑΟ Κατασταρίου

Αμβρυσσέας Διστόμου-Παναρκαδικός

Αστέρας Βλαχιώτη-Μανδραϊκός
 
Πάμισος-ΑΕ Λέρνας

11η αγωνιστική 24η

ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου

Καλαμάτα-Ασπρόπυργος

ΑΟ Κατασταρίου-Παναργειακός

Παναρκαδικός-ΑΟ Υπάτου

Μανδραϊκός-ΑΟ Εικοσιμίας

ΑΕ Λέρνας-Αμβρυσσέας Διστόμου

Αστέρας Βλαχιώτη-Πάμισος

12η αγωνιστική 25η

Καλαμάτα-ΑΕ Ερμιονίδας

ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου-ΑΟ Κατασταρίου

Ασπρόπυργος-Παναρκαδικός

Παναργειακός-Μανδραϊκός

ΑΟ Υπάτου-ΑΕ Λέρνας

ΑΟ Εικοσιμίας-Πάμισος

Αμβρυσσέας Διστόμου-Αστέρας Βλαχιώτη

13η αγωνιστική 26η

ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΟ Κατασταρίου

Παναρκαδικός-Καλαμάτα

Μανδραϊκός-ΑΕ Πελλάνας/Καστορείου

ΑΕ Λέρνας-Ασπρόπυργος

Πάμισος-Παναργειακός

Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΟ Υπάτου

ΑΟ Εικοσιμίας-Αμβρυσσέας Διστόμου

ΣΧΟΛΙΑ

WORDPRESS: 0