Κατάθεση ψηφοδελτίου του περιφερειακού συνδυασμού ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΤΑ ΙΟΝΙΑ

Κατάθεση ψηφοδελτίου του περιφερειακού συνδυασμού ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΤΑ ΙΟΝΙΑ

Κατάθεση ψηφοδελτίου του περιφερειακού συνδυασμού ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΤΑ ΙΟΝΙΑ.

Σήμερα, Κυριακή 5 Μαϊου 2019 καταθέσαμε το πλήρες ψηφοδέλτιο του συνδυασμού μας.

Ο Συνδυασμός της Περιφέρειας Ιονίων Νήσων έχει ως εξής:

ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΤΑ ΙΟΝΙΑ

ΚΟΡΩΝΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ (ΒΕΡΑ) ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

(υποψήφια Περιφερειάρχης)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Για την εκλογική περιφέρεια ΖΑΚΥΝΘΟΥ (8 υποψήφιοι περιφερειακοί σύμβουλοι σε αλφαβητική σειρά)

  1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΓΡΑΨΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΘΕΡΜΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΟΣΜΑ
  4. ΚΑΛΑΜΠΟΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΚΛΑΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  6. ΚΡΑΣΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΚΡΑΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  8. ΧΑΪΚΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

Για την Εκλογική Περιφέρεια ΙΘΑΚΗΣ (1 υποψήφια περιφερειακή σύμβουλος)

  1. ΣΚΟΥΡΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Για την Εκλογική Περιφέρεια ΚΕΡΚΥΡΑΣ (20 υποψήφιοι περιφερειακοί σύμβουλοι σε αλφαβητική σειρά)

  1. ΒΛΑΧΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΖΟΥΒΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
  3. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΚΟΝΤΟΜΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΕΥΤΥΧΙΟΥ
  5. ΚΡΑΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΛΙΑΜΠΟΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΑ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  7. ΜΑΝΕΤΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  8. ΜΑΡΡΑ ΕΡΣΙΛΝΤΑ (ΕΡΗ) του ΠΑΪΤΙΜ
  9. ΜΑΥΡΟΖΟΥΜΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  10. ΠΑΝΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΟΔΥΣΣΕΑ
  11. ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  12. ΠΛΑΜΑΝΤΟΥΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  13. ΠΟΛΕΝΤΑΣ ΚΟΣΜΑΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  14. ΣΑΜΟΪΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ
  15. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  16. ΤΡΙΜΑΝΔΗΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  17. ΤΣΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΑΒΒΑ
  18. ΤΣΙΛΙΜΠΑΡΗ ΟΛΓΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  19. ΤΣΙΡΩΝΗ ΕΥΣΕΒΕΙΑ (ΣΕΒΗ) του ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ
  20. ΧΑΤΖΗΛΟΥΚΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΛΙΖΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Για την Εκλογική Περιφέρεια ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ (8 υποψήφιοι περιφερειακού σύμβουλοι σε αλφαβητική σειρά)

  1. ΓΑΪΤΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
  2. ΓΑΪΤΑΝΙΔΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  4. ΘΩΜΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΚΑΜΙΝΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΛΟΥΡΑΝΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
  7. ΜΙΧΑΛΑΤΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  8. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΡΟΥΣΣΟΥ

Για την Εκλογική Περιφέρεια ΛΕΥΚΑΔΑΣ (6 υποψήφιοι περιφερειακοί σύμβουλοι σε αλφαβητική σειρά)

  1. ΒΡΕΤΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΓΡΑΨΑ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΚΑΡΑΜΠΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  4. ΜΠΑΛΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
  5. ΦΙΛΙΠΠΑ ΑΚΡΙΒΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  6. ΧΑΝΤΖΙΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΣΧΟΛΙΑ

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0